Język francuski dla firm

Zajęcia z języka francuskiego dla firm prowadzimy w naszej siedzibie (więcej informacji w zakładce kontakt) oraz w firmach na terenie Katowic (oraz pobliskich miejscowości, m.in. Sosnowiec, Chorzów). Istnieje również możliwość wykupienia pakietów zajęć, co wiąże się z niższą ceną. Przy dłuższej współpracy także jesteśmy skłonni do negocjacji cen.

Język francuski jest w tym momencie jednym z najczęściej używanych języków w relacjach biznesowych. Firmy zagraniczne coraz częściej decydują się budować swoje siedziby na terytorium Polski, co wiąże się również z wieloma nowymi miejscami pracy. W wielu firmach i korporacjach poszukiwane są osoby z dobrą znajomością języka francuskiego. Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy często nie mają czasu, żeby dojeżdżać po pracy do szkoły językowej, dlatego oferujemy również zajęcia z dojazdem do Państwa firmy.

W celu otrzymania specjalistycznej oferty, prosimy o wysłanie maila na adres: lereve.katowice@gmail.com. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod numer: 533 787 244.